Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Space Queen & Sage (BIO)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Space Queen & Sage (BIO) Příspěvek č. 1





Zdravim váš přátele

Tak prichazim opet s nečim novym, zasoby White Widow už pomalu vymizeli .

Všechno zustava při starem zmena neni zadna, jen jsem sundal pachovy filtr a až to bude v kvetu tak si pořidiim novy .. Ten stary " puvodni už byl hodne zaspineny a ventilator mel co delat aby to protahl, tak jsem ho sundal a ted je to klasicky odtah bez ničeho


A o čem bude řeč ?

6x Space Queen - Subcool TGA .
2x Sage - TH Seeds

vše je s řizku !

Stravovani bude komplet Biobizz .

Medium je All Mix plus přimes čisteho kokosu obohaceneho o houbu jmenem Trichoderma . Jak jsem rozbalil pytel s kokosem tak jsem si myslel že to jsou zampiony, docela velkej hřibek sem tam našel .. vyrobce kokosu Coco Canna .. Kvetinače jsou 6 l a 2x SAGE ma 3,5l . možna ješte presadim ale jsou tam jen jako doplnek ...

Ted jsou rostliny v 20 dni 18/6 .
Šoupl jsem na ne nejake kolinka a trošku jsem je vytrenoval, ješte je necham tak minimalne tyden rust a pak to přepnu, jednou jsem je zastipl plus jsem zastipl nejake vršky taky včera takže to už necham tak at to naroste a mužeme prejit do veselejši faze ted jedou pod MH 400W ..

Vyška je 20-25cm

Momentalne mám jen fotky pořizene s mobilu a neni jich moc ale do dalšiho update fotek se snad polepšim .

Tak se mejte a neco mi tu napište at taky pokecáme


img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 02-01-2010 v 08:35 AM

Old Post 31-12-2009 v 18:12 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 2

citace:
Původní příspěvek od RespectFlowers
they´re happy
komplet biobizz? jakože úplně komplet? trichoderma se počítá .) psal jsem si s lidma od symbivitu trochu /taky přípravek s 6 druhama myko hub plus ještě něco/ a říkali že neni potřeba ani tolik hnojit a zalívat ...a jinak jak moc to musíš zalívat takhle mixlí s tim kokosem?



Dobre ranko


Tak az na BioHeaven ktery mi uz bohuzel dosel, by se jednalo o komplet . Doufam ze ho koupim jestli se utrhnu ale jinak jsem velice spokojeny v kvetu kdyz se hnoji Topmaxem plus treba ten BioBloom . Jelikoz to jsou Bio hnojiva tak se da tomu docela dost a i flush nemusi probihat tak dlouho .
A jak casto to zalevam ?
Zalevam to tak co 2-3 dny a to po 500ml na kazdou rostlinu, zatim je to dostatek a rostliny jeste nejsou tak silne a velke ze " fakt sajou a je zalivka kazdodenni zalezitost

Momentalne jsem jim hnojil 4ml/ l h2O Ph6,5. EC1
u toho EC je to tezko jelikoz je to ta Bio hnojka, takze se spis ridit podle navodu davkovani +-

Mej se a mej te se A stastny novy rok vsem !

Naposledy upravil Scott 30-01-2010 v 09:53 AM

Old Post 02-01-2010 v 06:57 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

28/18 - 4/12 Příspěvek č. 3






Zdravim Přátelé

Tak už nám holky pekne porostli plocha se skoro už zakryla zeleni a pomalu se připravujou na budouci začatek kvetu a plne dozráni tak snad pujde všechno vpohode .

Včera dostali první dávků kvetovych hnojiv a taky ostatnich duležitych tekutin

Bio Bloom - 20ml / 10l H20
Bio Grow 40ml / 10l
Bio Bizz Fish Mix 10ml/10l (Postřik !!)
____________________

tot vše - Ph si lita mezi 6- 6,5 a EC to jsem nemeril ...

Podotykam že každa druha zalivka obsahuje hnojiva apod ... Prubežne to střidám s čistou vodou a nekdy i s Enzymy at se to taky proplachne a zbytečne se to nezasoluje i když ten Biobizz to skoro vubec nesoli a rostliny to vstřebavaji skroo okamžite po aplikaci ..

Výbojka je porad MH a bude tam do doby než se uvidi prvni náznaky kvetu nebo do začatku kvetove faze pak přijde asi Nlite nebo se mi tu povaluje ješte nepoužita Gibka tak se uvidi ..

Vyška rostlin už pomalu dosahuje 40cm, mezera mezi vrcholky rostlin a výbojkou je 25 cm plus určita tolerance

toť nejspiš vše, kdyby mel nekdo neco tak nevahejte a pište ... Taky kdyby vas neco zajimalo

Mej te se ! Spoluhráči a všem diky za karmy čeče vidim tam už nejakej zlatej pasek hustííí


img.



















Sage: vyška 30 - 35 cm , jsou podložene













Space Queen Mam

Naposledy upravil Scott 30-01-2010 v 09:53 AM

Old Post 12-01-2010 v 15:14 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

28/18 - 12/12 Příspěvek č. 4






Zdravim Komunitu


Tak jsem tady zase s nejakyma fotkama chci to tady trošku pravidelne uploadovat at to má nejaky smysl, tak snad má

Trošku nám to zase porostlo jinak je všechno v podstate stejne, pořad tam je MH výbojka a asi ji už brzy nahradi Nlite, protože to už začina kvest a je čas na zmenu taky bych chtel řict že s rozvetvenim to taky neni zadna sláva, vina je na me strane ale uvidime jak to bude vypadat za mesic Sage je taky moc hezky ale Space začina kvest dřive než predchozi Sage, ten ješte ani moc nevypustil perflowers ..

Dnes toho nebudu moc psat protože ani neni nic moc co, takže tady to máte ..




img.

Naposledy upravil Scott 30-01-2010 v 09:53 AM

Old Post 20-01-2010 v 17:15 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Space Queen Příspěvek č. 5


A tady na ukazku jak porostla matička od minuleho updatu fotek ..


Staří Matky se pohybuje okolo 6 mesicu !

Naposledy upravil Scott 30-01-2010 v 09:52 AM

Old Post 20-01-2010 v 17:21 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Northern Light Test Clones 1/18 Příspěvek č. 6






Zdravím Všechny seňoritas a taky všechny seňori


Nevím zda bych mel zakladat novy thread ale chtel jsem vám ukazat co se pripravuje na dalši pestitelske počínani ...


Už dlouhou dobu jsem se rozmýšlel že by jsiem mohl zase zkusit neco noveho ale tentokrat jsem chtel nejakou overenou klasiku neco očem jsem si myslel že me to nezklame a pevne jsem se rozhodl až v Amsterdamu v Coffe Shopu Bush Doctor kde jsem si koupil asi 1,5g NL už nevim kolik jsem platil ale myslim tak 8€ fakt už nevim už jak mi to ten černoch s kšiltovkou chystal tak jak otevřel takove to plastove pudlo co ja použivam po sklizni a dal mi čichnout a ja videl nektere palice jakoby hroudy zelezne rudy no byla to proste nádhera, palice byli krasne ulezele a meli bombastickou konzistenci tak jsem hned kmital ke stoliku si to nadrtit a ubalil .. Nemohl jsem se dočkat až to budu mit ubaleno a zapalim si to .. oohhh jee krasny a lahodny kouř vstupoval do mych plic .. Chut byla hodne takova skunkova a mnohdy ani nepopsatelná ono když toho človek vic vykouři pak už ani nevi jak to vubec chutná ale porad to chce kouřit ... A v tu chvili jsem si řikal že jak dojedu domu tak si objednam nejake semena a musim si to rozjet ve sve zahradce )


Po návratu domu jsem po večerech pokukoval a vzpominal porad na tu Northern Light ktera me doslova učarovala ..


V dnešni dobe je mnoho seedsbank ktere nabizeji NL a ja jsem si pořad nebyl jisty od koho bych si ji objednal ale nakonec jsem si řekl že bych mohl zkusit nejakou jinou Banku než napr NL od Sensi Seeds a tak jsem nakonec objednal Northern Light od High Qualite Seeds, možna si řikate že Sensi by byla určite lepši ale chtel jsem to zkusit .. Taky jsem tady četl jak nekdo neco bral od HQS a že mel problemy s kličivosti pak že bylo plno samcu apod ....

Mne přišli asi po tydnu až desiti dnech 11 ks Northern Light už jsem se nemohl dočkat až mi to přijde

Semena byla do 2 dnu všechny vykličene a taky se všechny perfekte chytli ! Ze začatku byli pod zařivkou v sadbovačcich pozdeji byli rozdeleny a presazeny do kvalirniho substratu od Biobizzu obohaceneho Guanem a šoupnuty pod 250MH .. Asi po 20-30 dnech jsem na nekterych sazenicich zpozoroval že se objevuji pohlavi a to prevažne perflowers )) už po 30 dnech od vykličeni jsem vedel že mám 7 sazenic s perflowers, čož jsem byl nesmirne nadšeny u zbytku jsem si nebyl ješte uplne jisty .. Po nařezani prvnich testovacich klonu šli vetve do RW kostek na zakořeneni, už pod 5-6 dnech jsem na nekterych kořenicich klonech zpozoroval prvni kořinky po 8-9 dnech jsem mel všechny klony do jednoho plne prokořenene a připravene k další přeprave do media ..


Zakořeněné testovaci klony jsem šoupl do COCO CANNA obohaceneho o trichodermu a praškoveho guana do startu A pak je šoupl zase pod 250MH a počkal než si klony vytvoři silny kořenový bál do te doby jsem je zaleval kořenakem od Biobizzu a hnojil jemnou dávkou COCO CANNA A+B a trošku Cannazyme ..

Po tydnnu nebo 10 dnech šli holky pod 400W MH a byli přesazeny do 3,5 l kvetniku plnych kokosem od canny
a dva jsou v biobizzu v all mixu jelikož mi nezbyl kokos
což bylo včera takže tam mám 10x NL test klony jelikož jedna sazenice ze semene vypadala nejak degradovane a nezlepšilo se to i testovaci klony vypadal naprd tak jsem to vyhodil hned pryč !!


Nevim co bych ktomu už tak napsal už jsem se až tak moc rozepsal .. Uvidime co a jak a třeba bych udelal nove vlákno bude zaležet na vas ...


Jinak jde o box 400W momentálně MH
Teplota N-D 16-19°C- 23-26 C
Vlhkost ta neni nijak vysoka okolo 65 %
Podstava 85*90 cm výška je okolo 180 cm ..
Výška rostlin je tak 25 cm +-
Momentalne mám stinidlo výše ale pomalu ho budu snižovat zase jim nemužu hned ze startu dat takový knedlik když byli zvykle na 250MH



Na odtah tam zatim ješte nemám nic protože se chystam zaboxovat Ruck 850 m3 a dám ho tam na reguzlator na uplne male otačky jiny ventak momentlaně nemám a nechce se mi kupovat a na plne točky to řve jak kurva mám to v mistnosti kolem kterou mám na chodbe a jdu kolem ni na zachod a do koupelny takže si nemužu dovolit aby to tam řvalo jak nekde v dilně na Nové Huťi Ješte bych se chtel zeptat zda ma nekdo nejake zkušenosti s tema tlumičema zvuku zda to opravdu tak pomuže jak je tam psáno .. vyrazne utlumeni zvuku beztak pič...


No nic tady máte nejake fotky a připadne se klidne ptejte .. Ješte musim dokoupit dva klipsnaky a asi zvlhčovačku . no uvidme jak to pojde


img. všechny jsou tak od pohledu skoro stejne

A taky kdybych tam v te spižirne nic nestavel na tech 400W tak by se do te cele mistnosti dalo dat jedno 6kilo a nebo 750W je to 150*130 cm je třeba pomalu a jiste !! ale musim ješte asi koupit vlaštovku


img.

Naposledy upravil Scott 30-01-2010 v 09:54 AM

Old Post 23-01-2010 v 10:11 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 7



A tady ješte posledni dve fotky moji Lihně


1x 250W Metalhalogenix 2x Klipsna 1x Zvlhčovačka 1x Meziaxial na odtah no a tak to potom roste .. Je to fotka asi tyden stara na levo jsou klony ktere jsem včera přesazoval pod 400MH tech 10x Northern Light Test a na pravo jsou sazenice NL ze semen ! Uvažoval jsem jestli jsem si nemel nechat ty kloniky a presadit je do litrovych kvetniku zastřihnout a použit jako budouci rostlinu pro potřebu řizku a ty z tech semen dát trošku vyrust a vykvest ... Ale ted jsem to udelal už tak jak jsem to delal vždy tak nebudem už nejspiš nic menit . Ale mohl jsem objednat dva pytle semen

BOX 90x90x160 cm


img.

Naposledy upravil Scott 30-01-2010 v 09:54 AM

Old Post 23-01-2010 v 10:46 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

28/18 - 22/12 Příspěvek č. 8






Ahoj Kluci a Holky


Tak zase nejaky update fotek, začlo nám to už dávat pořadně na jevo že se holky začli s tim kvetem trošku hýbat a už se pomalinku rysujou nejake mini paličky ..


PH : 6,2
EC : ? U Biobizzu EC neměřím !




img.







































Old Post 30-01-2010 v 09:48 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Northern Light Test Clones 8/18 Příspěvek č. 9






Dovolim si zase přihodit nejake fotky NL, nechci zakladat nic noveho tak alespon neco jineho


Ph : 5,9

EC : 0,9

Klima : 24°C - 65% (Snažim se často kropit)

Výška Rostlin : Okolo 30 cm

Ze začatku jsem jim stim EC trošku přitnul ale ted co jsem tam lil a ukazovalo to 0,9 tak je to už pohoda ..

Jednou za 2 - 4 dny to prolizu čistou vodou nebo Enzymy at se to trošku pročisti Nekdy jim taky přidam trošku kořenaku ... Při zálivce 500ml na rostlinu zalevam každý den, při 1000ml je to ob den ..

Vodu na přípravu roztoku mám přimo s kohoutku, čistou, neodstátou a jeji EC je 0 . Po namichani hnojiv podle Schedule mám PH tak 5,8 - 6 a nemusim ani přimichavat zadne PH minus a nebo plus ...

Svetlo jsem dal na foceni o neco vyše, ale stejne ješte neni pořad tak nizko jak bych si představoval ted ho davam okolo 30 cm. Ale doufám že tam už dneska zavesim ten dokončeny odtah a bude to už pohodička

Rychlost vnímani rostlin na okoli a zalivku a vše okolo je o proti hlinnym substratum znatelně větší ... Asi je nejspiš už brzy přepnu nektere nevim jestli už o vikendu nebo je ješte nechám trošku porust ale asi je už od pondělka pojedou 12/12 .. ono bude lepši když nebudou zas moc velke at se ti co nejlepe prosviti .


img. Canna Coco






























Děkuji všem kteři dávaji pozornost tomuto vláknu Bye bye .

Naposledy upravil Scott 30-01-2010 v 12:29 PM

Old Post 30-01-2010 v 10:13 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

American Pitt Příspěvek č. 10


A já to tady hlídam

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Old Post 02-02-2010 v 20:23 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 11

Zdravim ..

Tak včera jsem objevil 4 Samči rostliny a zbylych 7 ks jsou všechno nejspiš samice ! Jak jsem psal v uvodnim prizpevku že jeden klon byl nejaky degradovany a tak jsem jich tam mel 10 ks tak jsem nakonec zjistil že jsem si ten klon ktery byl s degradovane sazenice nechal a dal jsem ho testovat spolu s ostatnimi ... takže se omlovam za špatne zdeleni ale jelikož klon byl samec tak už nemusime nic řešit .. Ale

Mám tady dva hezke samce ktere by se dali použit na opyleni nebo jen na sesbirani pylu a uschovani , takže kdyby mel nekdo zajem o samce tak se muže klidne ozvat, ja nejspiš asi pyl nechavat nebudu ...


Sakra ja si tady normalne pišu sám

Mejte se .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 07-02-2010 v 11:05 AM

Old Post 04-02-2010 v 14:49 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

9/18 - 8/12 Příspěvek č. 12






Zdravim

Prinašim nejake dalši fotky Northern Light, fotky Space Q budou až o vikendu


K věci :

Trošku se nám to protřidilo a všecho všudy tam máme 7x NL # TEST Clones

Svetlo: MH
EC : 1,2
PH : 6
Therm: 65% / N:18°C/ D:24°C/ +- trolejbus

Pro zajimavost : Výška Rostlin .

1.den 12/12.................6.den 12/12

NL9 (34cm).................40 cm
NL5 (42cm).................44 cm
NL2 (36cm).................40 cm
NL1 (36cm).................41 cm
NL7 (30cm).................36 cm SOIL
NL8 (31cm).................35 cm
NL6 (33cm).................41 cm


To jsou holky ve hře ! BOX byl trošku zužen a to na 80x80 cm + jsem připichl k sazenicim bambusy, nebyli by potřeba ale tak se mi to aj vic libi ale chce to tu vlaštovku




img.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 08-02-2010 v 19:01 PM

Old Post 08-02-2010 v 18:51 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 13




Snad se fotky libi + všem diky za kačka








Jááá Samotáář


1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 08-02-2010 v 19:08 PM

Old Post 08-02-2010 v 18:52 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KdykolíKdekolík
Stálý Člen

Karma uživatele KdykolíKdekolík - 67% PěstitelskáKarma uživatele KdykolíKdekolík - 67% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 62 

Příspěvek č. 14

To ze nikdo nepise neznamena ze nesleduje treba jen nam slov.
Hezky ti to roste a jeste krasneji kvete.

Prosim te tu Space queen mas matku ?

At to roste

Pardon nechápu sám sebe natož pak vas.

Old Post 09-02-2010 v 23:38 PM
KdykolíKdekolík je offline   Profil uživatele KdykolíKdekolík   Find more posts by KdykolíKdekolík   Foto galerie člena KdykolíKdekolík   Click here to Send KdykolíKdekolík a Private Message   Add KdykolíKdekolík to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od KdykolíKdekolík
To ze nikdo nepise neznamena ze nesleduje treba jen nam slov.
Hezky ti to roste a jeste krasneji kvete.

Prosim te tu Space queen mas matku ?

At to roste



Ahoj


Vždyt já vim že sledujete jen jinak mátku Space Queen držim, výše je foto .

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 10-02-2010 v 09:03 AM

Old Post 10-02-2010 v 04:19 AM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Scott
Stálý Člen

Karma uživatele Scott - 99% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 447  

28/18 - 37/12 Příspěvek č. 16






Hello my friends

Tak jsem tady opet s nejakyma fotkama, trošku jsem se zdržel ale fotky nejsou všechno



Nebudu to moc obkecavat, stejne neni co moc řikat nic se prakticky nezmenilo jen paličky sili a pomalu nabiraji hmotu

Space Queen nemá huste vetve a na fotkach jde docela videt že i spodni palice jsou pekne a nejsou to jako vetšinou mali mrzačci ..


Akorat bych chtel řict že jim do zalivky primichavam Green Sensation mám ho ješte zbytek tak ho nevyhodim

Jinak mám tu nejaky přebytek klonu Space Queen a možna i Sage tak kdyby neco tak PM .. Je to škoda vyhodit.


Vlhkost : D 50% - N 45-50%
Teplota : 21°C - 18°C



img 3 a 4 jsou ze včerejšiho večera .. Foceno po tmě . Zbytek dnes.

1.Stavba boxu HPS&MH
2.White Russian
3.Hashberry TestGrow
4.White Satin & Hashberry
5.G13Skunk
6.Scott & Outdoor
7. White Widow (SOG)
8. Space Queen & Sage (BIO)+NL (COCO) Test

A real taste ?

Grow organic plants !

True




Naposledy upravil Scott 14-02-2010 v 15:50 PM

Old Post 14-02-2010 v 12:20 PM
Scott je offline   Profil uživatele Scott   Find more posts by Scott   Foto galerie člena Scott   Click here to Send Scott a Private Message   Add Scott to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Scott! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0570930 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív